6 lipca 2019 roku reprezentacja KS ZZPN uczestniczyła w IX Sędziowskim Turnieju o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN, który odbył się w Malborku. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Ostrowski, Tomasz Wilkanowski, Damian Dróżka, Marek Jechna, Marcin Boratyński, Bartłomiej Berdzik, Błażej Syropiatko, Ryszard Maciejewski, Michał Maćkowski, Oskar Kwapisiewicz, oraz Jakub Cymerman – trener i Julian Bumbul – Kierownik drużyny,  W turnieju udział wzięło 10 drużyn z całej Polski. Nasza drużyna rozegrała pięć spotkań i ostatecznie zajęła 5 miejsce.

KS ZZPN  - sędziowie Programu Mentorskiego   0 : 0

KS ZZPN - KS WZPN   1 : 3 ( Błażej Syropiatko)

KS ZZPN - KS Słupsk  2 : 0 ( Łukasz Ostrowski, Marcin Boratyński)

KS ZZPN - KS Śląski ZPN  0 : 2

KS ZZPN - sędziowie Kociewie  3 : 2 w rzutach karnych ( Marcin Boratyński, Błażej Syropiatko, Bartłomiej Berdzik)

Turniej wygrała drużyna Wielkopolskiego ZPN, a podium uzupełniły drużyny Śląskiego ZPN i Kujawsko-Pomorskiego ZPN.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na turniej, również na ten, który odbędzie się za rok, a naszym zawodnikom za duże zaangażowanie w trakcie całego turnieju.

 

facebook_page_plugin